У Львові обговорили співпрацю громадськості і виконавчої влади


Протягом 1-2 жовтня у Львові відбувся регіональний семінар-тренінг "Співпраця органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики" за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та ОБСЄ. Про це Гал-інфо розповіли у прес-службі ЛОДА.

Участь в тренінгу взяли представники органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства із Львівської та Закарпатської областей. Протягом двох днів учасники мали змогу дізнатися, що таке публічні консультації, як їх проводити, які є форми, хто їх проводить і хто може ініціювати, а також дізналися про основи налагодження діалогу між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства, про конфлікти у публічних консультаціях та їх розв’язання та про комунікаційні навички у публічних консультаціях. Об этом сообщает chartvideo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тренінг відбуся в межах проекту "Посилення інституційної спроможності Уряду України та громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах ухвалення рішень".


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_obgovoryly_spivpratsyu_gromadskosti_i_vykonavchoi_vlady_327517.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя