Порошенка захищатиме адвокат з Росії

Ілля Новіков у суді захищатиме Петра Порошенка

П’ятий президент України долучив до свого захисту у відкритих проти нього кримінальних провадженнях відомого російського адвоката Іллю Новікова. Правозахисник відомий своєю участю у резонансних політично вмотивованих справах проти українських громадян на території Росії. Об этом сообщает donetskrep.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таке рішення було ухвалене через буцімто рішення ДБР "звернутися за правовою допомогою до Росії", заявили у партії "Європейська солідарність".

До слова: Порошенко вкотре проігнорував допит у ДБР: цього разу справа стосувалася поїздки на Мальдіви

У такій ситуації залучення російського адвоката є абсолютно доцільним. До слова, Ілля Новіков має дозвіл на адвокатську практику в Україні. Варто відзначити, що в російських судах пан Новіков захищав і захищає українських громадян – бранців Кремля,
– пояснили у політичній партії.

Що відомо про правозахисну діяльність Новікова?По-справжньому відомим в Україні адвокат Ілля Новіков став після захисту Надії Савченко у російських судах. Заради своєї півзахисної він менш як за 2 роки вивчив українську мову. Згодом інші російські адвокати Марк Фейгін та Микола Полозов звинуватили його у втручанні у внутрішні справи України.

Крім Надії Савченко, представляв інтереси і інших українських бранців Кремля. Серед них – Микола Карпюк, Станіслав Клих, Олексій Чирній, Валентин Виговський, Ігор Кіяшко та полонені моряки.


Джерело статті: “http://24tv.ua/rosiyskiy_advokat_savchenko_kliha_i_karpyuka_zahishhatime_poroshenka_n1214552”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя